Webosentez
08

s.s.s

Webosentez'e en çok neler sorulmuş bir bakalım...

Esnek yapısı ve tamamen ücretsiz platform desteği ile WordPress tüm projeler için doğru bir altyapı olacaktır. Tek bir şart ile: Doğru kodlama ve optimizasyon

Muhtemelen WordPress ile geliştirilmiş siteniz çok amaçlı bir tema satın alınarak kuruldu ve ardından optimize edilmeden yayına alındı. Bu nedenle veritabanında biriken kalıntılar, temanın gereksiz kütüphaneleri sitenizin hızını yavaşlattı.

İnternette sadece wordpress değil hiç bir site güvenli değildir. Bu güvenliği sağlayan güvenlik duvarları, kod ve veritabanı yapılarıdır. En önemlisi de bunları kontrol edip yapılandıran ekiplerdir. Web sitenizi yeni yaptırmış bile olsanız devamlı olarak bir güvenlik desteği almanız faydanıza olacaktır.

Sadece WordPress ile değil diğer seçkin kütüphanelerle de web geliştirme yapıyoruz. Müşterilerimizin biz olmasak bile dijital varlıklarını sürdürebilecekleri, destek konusunda sıkıntı yaşamayacakları aynı zamanda da tasarım olarak kendilerine özgü bir site sahibi olmaları için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin tercihine göre alan adı yönetimi, hosting veya sunucu yönetimini yapabiliyoruz. Ancak bunu tercih etmeyen müşterilerimizin kendi sunucularına projelerini kurarak teslim ediyor, tüm süreçlerini kendileri yönetecek hale getiriyoruz. Siz istemediğiniz sürece biz konuya dahil olmuyoruz.

Hazır temalar doğru şekilde optimize edildiği takdirde SEO için iyi bir silah haline dönüşebiliyor ancak optimizasyon şart! Sıfırdan sizin için kodlanmış bir arayüz doğru kütüphanelere sahip şekilde yayına alındığından ilerleyen süreçlerde sorun yaşamanıza engel oluyor.